PAR TEMIDIO


TEMIDIO ir tiešsaistes juridisko pakalpojumu sniedzējs, kas specializējas individuāli pielāgotu, automatizētu juridisko dokumentu sagatavošanā. Mēs nodrošinām ērtu un saprotamu platformu juridisko dokumentu sagatavošanai un pārvaldībai.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES TEMIDIO

  • Tradicionālo juridisko pakalpojumu saņemšanas process ir sarežģīts. Tie ir grūti pieejami, dārgi, un ar tiem saistītās izmaksas ir neparedzamas, savukārt, gatavojot juridiskos dokumentus pats, tu patērē daudz laika un riskē pieļaut kļūdas.

AR KO MĒS NODARBOJAMIES

Izmantojot tehnoloģiskus risinājumus, mēs atvieglojam juridisko pakalpojumu saņemšanu, nodrošinot to pieejamību tiešsaistē par fiksētu vienreizēju maksu lietotājam ērtā un saprotamā veidā. Papildus informācijai lasi - Kā saņemt pakalpojumu?

1. Pakalpojuma izstrāde
Kvalificēti juristi izstrādā konkrētai situācijai nepieciešamu juridisko dokumentu paketi, aptverot maksimāli plašu iespējamo situāciju loku
2. Pakalpojuma automatizēšana
Juridiskie dokumenti tiek automatizēti. Tiek izstrādāta viegli saprotama jautājumu-atbilžu forma nepieciešamo datu ievākšanai, kas ļauj individuāli pielāgot dokumentus katra lietotāja vajadzībām
3. Pieejamības nodrošināšana
Pakalpojums tiek padarīts ērti pieejams jebkurā laikā par fiksētu vienreizēju maksu. Gala dokumenti tiek saglabāti lietotāja profilā un ir pieejami lejupielādei word formātā neierobežotu laikuMŪSU VĒRTĪBAS


Kvalitāte
Katru TEMIDIO piedāvāto pakalpojumu ir izstrādājuši kvalificēti un pieredzējuši juristi kopā ar nozares speciālistiem, tie tiek ilgstoši testēti un regulāri atjaunināti, tādējādi nodrošinot atbilstību aktuālajām normatīvo aktu redakcijām un attiecīgās nozares prasībām.

Inovācija
Tehnoloģijas ir atvieglojušas mūsu ikdienu, un juridiskajiem pakalpojumiem nav jābūt izņēmumam. Mēs savienojam tradicionālo juridisko zinātni ar inovatīvām mūsdienu tehnoloģijām, tādējādi nodrošinot maksimālu efektivitāti un kvalitāti.

Pieejamība
Mēs esam pārliecināti, ka tiesiskā aizsardzība, ko sniedz sakārtotas un drošas juridiskās attiecības, nav tikai izredzēto privilēģija, bet tai jābūt vienkārši un plaši pieejamai. Visi mūsu risinājumi ir vērsti uz to, lai piedāvātie pakalpojumi būtu ērti pieejami, saprotami un ar tiem saistītās izmaksas būtu paredzamas.


KOMANDA

TEMIDIO komandu veido IT jomas speciālisti un inovatīvi domājoši, uz tehnoloģijām tendēti juristi ar augstāko izglītību jurisprudencē un vairāku gadu praktisku pieredzi vadošajos Baltijas advokātu birojos. Ja Tavas vērtības un uzskati par juridisko pakalpojumu sniegšanu sakrīt ar mums un vēlies būt daļa no TEMIDIO komandas, raksti mums uz temidio@temidio.lv