Par TEMIDIO


Mēs esam kvalificētu juristu un IT nozares speciālistu komanda, mēs nodrošinām automatizētus juridiskos pakalpojumus.

Mēs savienojam tradicionālo juridisko zinātni ar tehnoloģiskiem risinājumiem, tādējādi sniedzot kvalitatīvus juridiskos pakalpojumus un nodrošinot ērtu lietotāja pieredzi.
Mēs atvieglojam juridisko pakalpojumu saņemšanu, nodrošinot to automatizāciju un pieejamību tiešsaistē par fiksētu vienreizēju maksu lietotājam ērtā un saprotamā veidā. Papildus informācijai lasi - Kā saņemt pakalpojumu?

JURIDISKO PAKALPOJUMU AUTOMATIZĀCIJA1. Pakalpojuma izstrāde

Kvalificēti juristi izstrādā konkrētai situācijai nepieciešamu juridisko dokumentu paketi, aptverot maksimāli plašu iespējamo situāciju loku

2. Pakalpojuma automatizēšana

Juridiskie dokumenti tiek automatizēti. Tiek izstrādāta viegli saprotama jautājumu-atbilžu forma nepieciešamo datu ievākšanai, kas ļauj individuāli pielāgot dokumentus katra lietotāja vajadzībām

3. Pieejamības nodrošināšana

Pakalpojums tiek padarīts ērti pieejams jebkurā laikā par fiksētu vienreizēju maksu. Gala dokumenti tiek saglabāti lietotāja profilā un ir pieejami lejupielādei word formātā neierobežotu laiku

VĒRTĪBASKvalitāte
Katru TEMIDIO piedāvāto pakalpojumu ir izstrādājuši kvalificēti un pieredzējuši juristi kopā ar nozares speciālistiem, tie tiek ilgstoši testēti un regulāri atjaunināti, tādējādi nodrošinot atbilstību aktuālajām normatīvo aktu redakcijām un attiecīgās nozares prasībām.

Inovācija
Tehnoloģijas ir atvieglojušas mūsu ikdienu, un juridiskajiem pakalpojumiem nav jābūt izņēmumam. Mēs savienojam tradicionālo juridisko zinātni ar inovatīvām mūsdienu tehnoloģijām, tādējādi nodrošinot maksimālu efektivitāti un kvalitāti.

Pieejamība
Mēs esam pārliecināti, ka tiesiskā aizsardzība, ko sniedz sakārtotas un drošas juridiskās attiecības, nav tikai izredzēto privilēģija, bet tai jābūt vienkārši un plaši pieejamai. Visi mūsu risinājumi ir vērsti uz to, lai piedāvātie pakalpojumi būtu ērti pieejami, saprotami un ar tiem saistītās izmaksas būtu paredzamas.

KOMANDAArtūrs Rubins

Jurists

Oskars Pakers

Programmētājs

Izmēģini TEMIDIO tagad!

Taupi laiku un naudu, sagatavo juridiskos dokumentus automātiski