KĀ SAŅEMT PAKALPOJUMU


  • Pakalojumu sadaļā izvēlies sev nepieciešamo juridisko pakalpojumu
  • Aizpildi jautājumu-atbilžu formu
  • Veic pakalpojuma apmaksu
  • Saņem pakalpojumu

1) PAKALPOJUMA IZVĒLE

Dodies uz pakalpojumu sadaļu, kur ir pieejami visi mūsu piedāvātie automatizētie juridiskie pakalpojumi. Izvēlies sev nepieciešamo pakalpojumu.
Mūsu piedāvātos pakalpojumus ir izstrādājuši kvalificēti juristi un tie atbilst normatīvo aktu prasībām. Mēs aktīvi strādājam, lai regulāri papildinātu pieejamo pakalpojumu klāstu.

2) INFORMĀCIJAS IEVADE

Pēc konkrēta pakalpojuma izvēles, spied pogu “Saņemt pakalpojumu”, un tu tiksi novirzīts uz jautājumu-atbilžu formu. Veic prasītās informācijas ievadi. Jautājuma forma satur paskaidrojumus par formas aizpildi, kā arī tai ir automātiska atbilžu validācijas funkcija, kas nodrošina korektas informācijas ievadi. Forma sastāv no vairākām sadaļām, aptverot maksimāli plašu situāciju loku, kas ļauj pielāgot gala dokumentus individuāli katram lietotājam. Ja saskaries ar grūtībām formas aizpildē, raksti mums uz atbalsts@temidio.lv, ar prieku tev palīdzēsim.

3) PAKALPOJUMA APMAKSA

Pēc jautājumu-atbilžu formas aizpildīšanas sistēma automātiski sagatavo pakalpojuma projektu, kuram vari piekļūt savā lietotāja profilā. Lai saņemtu pakalpojuma dokumentus un saistīto informāciju, veic pakalpojuma apmaksu, spiežot pogu “Pirkt”.

4) PAKALPOJUMA SAŅEMŠANA

Pēc veiksmīgas pakalpojuma apmaksas ir pieejams iegādātais pakalpojums. Sadaļā “Sagatavotie dokumenti” norādi katra dokumenta parakstīšanas vietu, laiku un vari lejupielādēt sagatavotos pakalpojuma dokumentus. Sistēma pati automātiski nosaka, kādi dokumenti konkrētā pakalpojuma ietvaros ir nepieciešami, ņemot vērā lietotāja ievadīto informāciju. Visi dokumenti ir individuāli pielāgoti katram lietotājam. Dokumenti ir pieejami lietotāja profilā un vari tiem piekļūt jebkurā laikā.
Pēc pakalpojuma apmaksas ir pieejama arī informācija par veicamajām darbībām, kas saistītas ar attiecīgo pakalpojumu, un cita noderīga informācija, kas var palīdzēt iecerētā darījuma īstenošanā.

JA TEV IR JAUTĀJUMI PAR PAKALPOJUMU SAŅEMŠANU, SAZINIES AR MUMS