Kā saņemt TEMIDIO automatizētos juridiskos pakalpojumus?

TEMIDIO pakalpojumi ir pilnībā automatizēti. Tos ērti un patstāvīgi var saņemt uzreiz ar interneta starpniecību jebkurā diennakts laikā. Gala dokumenti ir pilnībā gatavi, lai ar tiem veiktu attiecīgas juridiskas darbības.

1 IZVĒLIES PAKALPOJUMU

Izvēlies kādu no TEMIDIO piedāvātajiem gatavajiem juridiskajiem pakalpojumiem. Visus piedāvātos pakalpojumus ir izstrādājuši kvalificēti juristi. Ja neatrodi sev nepieciešamo juridisko pakalpojumu, sazinies ar mums, mēs palīdzēsim.

2 AIZPILDI FORMU

Aizpildi jautājumu formu, ievadot visu prasīto informāciju. Ja formas aizpildīšanas laikā saskaries ar grūtībām vai tev ir kādas neskaidrības, droši sazinies ar mums, ar prieku palīdzēsim.

3 APMAKSĀ PAKALPOJUMU

Veic pakalpojuma apmaksu, veicot samaksu tiešsaistē ar maksājumu karti vai pieprasot rēķinu. Maksājuma pakalpojumus nodrošina licencēts maksājumu pakalpojumu sniedzējs – Cardinity (licenci izsniegusi Lietuvas Republikas Centrālā Banka). SIA TEMIDIO nav pieejami lietotāju norēķinu karšu dati, un SIA TEMIDIO tos nekādā veidā neapstrādā un neuzglabā.

4 SAŅEM PAKALPOJUMU

Pēc pakalpojuma apmaksas, lejupielādē pakalpojuma dokumentus un saņem detalizētus soli pa solim paskaidrojumus par veicamajām darbībām. Ja rodas kādi jautājumi, droši sazinies ar mums, ar prieku palīdzēsim.

Izmēģini jau tagad!

Taupi laiku un naudu, sagatavo juridiskos dokumentus automātiski